Akcijos

Nauji telefonai vėl scenoje!

Naujasis SAMSUNG pasididžiavimas GALAXY S5 ir kiti SAMSUNG telefonai dabar ypatingomis kainomis.

Plačiau Į viršų
Bravo!

Tik už 49 Lt/mėn. gausite visą paketą – „Samsung GALAXY Tab“ planšetinį kompiuterį ir 3 GB naršyti kas mėnesį.

Plačiau Į viršų
Trys puikūs pasiūlymai

Patrauklūs, viliojantys, juokingai kainuojantys – trys pasiūlymų komplektai specialiai Jums, mielieji ir mielosios! Rinkitės tą, prie kurio nurodytas telefonas Jums bus arčiausiai širdies, ir mėgaukitės pašėlusiu bendravimu.

Plačiau Į viršų
Šedevras!

Su kitais nėra ką ir lyginti! Užsisakę planą PIGIAU galėsite NERIBOTAI skambinti ir siųsti SMS į visus Lietuvos tinklus vos už 19 Lt/mėn. Va čia tai grožis, va čia tai šedevras! Tad kam mokėti daugiau?

Plačiau Į viršų
Planas UŽSIENIS

Kad ir kiek giminaičių ar draugų turėtumėte užsienyje, dabar galite drąsiai jiems skambinti į Didžiąją Britaniją, Airiją ir Norvegiją. Nes skambučiai į visas šias šalis, kad ir kokiame tinkle būtų Jūsų artimieji, pasirinkus planą UŽSIENIS kainuoja vos 10 ct/min.

Nurodyti tarifai galioja 300 min. skambučiams už 30 Lt/mėn. Be to, plano minutes galima išnaudoti ir skambinant Lietuvoje.

Plačiau Į viršų
Telefonų išpardavimas iki 70%!

Paskubėkite, kol dar liko! Iš daugybės populiarių telefonų TELE2 salone tikrai įsigysite kurį nors patinkantį už ypač patrauklią kainą. Jums reikės sudaryti terminuotąją 24 mėn. sutartį ir pasirinkti tinkamiausią TELE2 siūlomą planą.

Plačiau Į viršų