Akcijos

Samsung Galaxy Tab S

Įsigykite neeilinėmis funkcijomis ir dizainu apdovanotą planšetinį kompiuterį „Samsung Galaxy Tab S“, o kartu su juo gaukite ir dovanų – šio prekės ženklo pelę ir klaviatūrą, kad tobulam naršymui bei pramogoms nieko nepritrūktų.

Plačiau Į viršų
Įsigykite telefoną už neįtikėtiną kainą!

Dabar – puikus metas įsigyti naują telefoną, nes tokias gražias kainas nekasdien pamatysite. Siūlome Jums rinktis iš penkių modelių, kurie apima visą spektrą – nuo pačių paprasčiausių iki naujausių ir galingiausių. Ir jiems visiems pritaikėme tikrai geras nuolaidas.

Pasiūlymas galioja renkantis bet kurį siūlomą TELE2 mokėjimo planą. Telefonų skaičius ir pasiūlymo trukmė riboti. Įsigyjant telefoną sudaroma 24 mėn. sutartis.

Plačiau Į viršų
Trys nauji planai PIGIAU: neribotas bendravimas ir dar daugiau naršymo!

Nauji TELE2 planai ypatingi ne tik tuo, kad galėsite mėgautis nevaržomais pokalbiais ar SMS žinutėmis. Nuo šiol jie pritaikyti ir Jūsų naršymo įpročiams – rinkitės tą planą, su kuriuo naršyti internete Jums bus geriausia.

Plačiau Į viršų
Trigubinasi visą vasarą

Jeigu naršote – tai naršykite dar ir dar, ir dar! Nes iki vasaros pabaigos kiekvieną mėnesį jau turimi arba naujai užsakyti 100 megabaitų, 300 megabaitų ir 1 gigabaitas trigubinasi.

Plačiau Į viršų
Išmaniosios naujienos

TELE2 salonuose jau galite įsigyti unikalių ir stilingų naujų išmaniųjų įrenginių, kurie patenkins įvairius Jūsų poreikius ir leis mėgautis gyvenimu.

Plačiau Į viršų
Bravo! Bis! Bravo!

Už 25 litus per mėnesį šnekėkite NET 800 minučių, dar rašykite 10 000 sms žinučių ir naršykite 1 gigabaitą.

Plačiau Į viršų
Nauji telefonai vėl scenoje!

Naujasis SAMSUNG pasididžiavimas GALAXY S5 ir kiti SAMSUNG telefonai dabar ypatingomis kainomis.

Plačiau Į viršų
Bravo!

Tik už 49 Lt/mėn. gausite visą paketą – „Samsung GALAXY Tab“ planšetinį kompiuterį ir 3 GB naršyti kas mėnesį.

Plačiau Į viršų
Planas UŽSIENIS

Kad ir kiek giminaičių ar draugų turėtumėte užsienyje, dabar galite drąsiai jiems skambinti į Didžiąją Britaniją, Airiją ir Norvegiją. Nes skambučiai į visas šias šalis, kad ir kokiame tinkle būtų Jūsų artimieji, pasirinkus planą UŽSIENIS kainuoja vos 10 ct/min.

Nurodyti tarifai galioja 300 min. skambučiams už 30 Lt/mėn. Be to, plano minutes galima išnaudoti ir skambinant Lietuvoje.

Plačiau Į viršų